Pin It email
+ adauga comentariu COMENTARII (19):
  • 1. Boss | 06 August 2012 18:02

    Bravo,Sandra!Ne-ai readus aminte cine suntem cu adevărat,noi romanii!

  • 2. sally | 06 August 2012 13:23

    BRAVO SANDRA,FRUMOASO !!! TE URMARIM CU DRAG ,SUCCES SI LA SOL!!!

  • 3. Viorel | 06 August 2012 11:04

    Felicitari Sandra!!!!

  • 4. budeanu catalin | 06 August 2012 10:10

    felicitari pentru medalie mai asteptam medalii.catalin din halaresti vaslui

  • 5. Teodora | 06 August 2012 08:25

    Felicitari SANDRA!

  • 6. Jean | 06 August 2012 04:21

    Felicitari Sandra !
    Felicitari fetelor din echipa de gimnastica a Ro.!
    Felicitari antrenorilor !
    Sintem mindrii de voi si va iubim !

  • 7. ioana | 06 August 2012 01:14

    bravo Sandra,azi am plins de bucurie ca sunt roman.Iti multumesc

  • 8. Crocodilul | 05 August 2012 22:34

    Intr-o Romanie sfisiate de interese meschine, Sandra ne-a adus aminte cu bucurie ca suntem romani.

  • 9. @ adam andrei | 05 August 2012 21:46

    te-am vazut ca esti cocalar dupa profilul de facebook. n-ai vrut sa ratezi ocazia sa ne arati ca esti si agramat. invata sa scrii. te faci de ras pe unde esti si mai important, ne faci de ras. - On topic: Felicitari Sandrei pentru performanta obtinuta.

  • 10. Florin | 05 August 2012 19:31

    Felicitari Sandra ! Ai jucat tactic si ai avut stapanire de sine! Inca odata ai aratat celor "frustrati" ca sunt romani valoarea acestei natiuni ...confirmata la nivel inalt de sportivi,oameni de cultura si de stiinta ! Jos palaria!

  • 11. 9.Rodica Gh. | 05 August 2012 19:07

    Felicitari Sandraaa! BRAVO !!! Tine-o tot asa !!

  • 12. Mihai 38 | 05 August 2012 18:38

    Bravo Sandra, felicitari. Ia-le medalia de aur si la sol :P

  • 13. Saraca ROMANIE s-a mai ogoit un pic | 05 August 2012 18:25

    Bravo SANDRA , asa mai uitam de necazurile noastre ! Dumnezeu sa ajute Romania ! Succes fetelor in continuare , va pretuim si va iubim !

  • 14. theo | 05 August 2012 18:20

    Felicitari din suflet,Sandra!!!

  • 15. adam andrei | 05 August 2012 18:19

    am facut si eu sport si stiu cum e cand fura albitri,sant nesimtit si duc sportivi in eroare,si ai face sa nu se mai simta in forma la urmatorul concurs.eu le urez multa bafta la toti sportivi romani si cat mai multe medali de aur.