Pin It email
+ adauga comentariu COMENTARII (15):
  • 1. cine va iubeste mult | 01 August 2012 18:37

    bravo fetelor, felicitari intregii echipe. suntem mandri ca suntem romani, datorita eforturilor voastre. mult succes in continuare, va tinem pumnii. si sper din tot sufletul sa mai rateze si altii> SUA, Ucraina, China etc iar noi sa mergem snur...BAFTA!!!

  • 2. Laura | 01 August 2012 11:01

    Am urmarit cu mare placere concursul! Bravo fetelor!

  • 3. felicia | 01 August 2012 08:24

    Bravo fetelor, voua si antrenorilor vostri! Ati reusit sa depasiti cu bine momentele dificile si sa urcati incaodata pe podium!

  • 4. Mariana | 01 August 2012 06:59

    Ne-ati adus multa bucurie si mindrie! Va multumim fetelor si antrenorilor la fel de mult! Mult succes la individual. Sa fiti SUPER si sa cuceriti juriul si publicul cu modestia, farmecul si detereminarea ce o vedem mereu pe fata gimnastelor din echipa Romaniei.

  • 5. Florin | 01 August 2012 00:14

    Ramanem o forta incontestabila a acestui sport... nu am ratat podiumul olimpiadei pe echipe de cateva decenii!!in ciuda arbitrilor care nu stiu cum sa ne mai ciupeasca ..in plus americancele joaca "acasa" la Londra Felicitari ..iar acest bronz sa aduca aur la aparate si la individual ..succes!

  • 6. Teodora | 31 Iulie 2012 23:29

    FELICITARI! SUNTEM ALATURI DE VOI.

  • 7. adi | 31 Iulie 2012 22:35

    romania a fost furata clar si pe fata!
    s.u.a si rusia sunt superputerile lumii din cauza aia....
    s-a vazut clar ca am foat furati ,dar oricum noi ramanem nr 1

  • 8. Gogu | 31 Iulie 2012 22:35

    Intro perioada de criza, cand PD nu dadea nici un ban, rezultatul este unul exelent. FELICITARI!

  • 9. Doina Iorga | 31 Iulie 2012 22:16

    Felicitari pt. toti si sportive, antrenori etc. trebuie sa fim cu atat mai mandrii ca suntem pe podium ca doar s-au "batut" cu marile puteri ale lumii. BRAVO!!

  • 10. Andrei | 31 Iulie 2012 21:43

    Toata stima pentru voi.Aveti depusa multa munca pentru a ajunge unde sunteti acum.Va doresc multa sanatate ,putere de munca si sa ramaneti modeste dupa fiecare concurs. Va salut cu respect. BRAVO !!!

  • 11. adriana | 31 Iulie 2012 21:42

    Bravo fetelor...bravo si antrenorilor...sa veniti cu bine acasa si sa aveti multa sanatate

  • 12. Fanny | 31 Iulie 2012 20:46

    Felicitari echipei!!! In special spiridusului Diana :) si Catalinei :) Splendide evolutii!!

  • 13. Stefan VINTILA | 31 Iulie 2012 20:31

    Respect si consideratie pentru fetele noastre!!! Sunt mandru si fericit ca sunt conationalul lor! Sa le iubim si sa le indicam drept referinta de putere, verticalitate, competenta, abnegatie! Cinste lor! Traiasca ROMANIA!

  • 14. tiky | 31 Iulie 2012 20:29

    SUA ESTE DOPATA !!! TOTI INCHIDE OCHII IN ANGLIA

  • 15. STEFI | 31 Iulie 2012 20:25

    BRAVO FETELOR! BRAVO ROMANIA! FELICITARI!!