Pin It email
+ adauga comentariu COMENTARII (10):
  • 1. cristina | 10 August 2012 01:38

    Haideti sa sustinem prin mesajele noastre, ale fanilor gimnasticii, postate aici pe site-ul antena3 sau pe retelele de socializare, pe antrenorii lotului sa ramana in continuare sa antreneze echipa de gimnastica a Romaniei. Profesionalismul lor si experienta acumulata sunt de neinlocuit. Pe facebook exista deja un grup de sustinere a celor 2 antrenori pentru ca ei sa ramana la lotul de gimnastica al Romaniei.

  • 2. gogutashca | 09 August 2012 06:06

    da mosneagu de BELLA KAROLY nu l_a naiba inca?

  • 3. unroman | 08 August 2012 22:43

    KKT! Aţi văzut cine a depus contestatie? Antrenorul americancei e un român! Poate îi "cerceteaza" vreun "priceput" website-ul



  • 4. Anonimul | 08 August 2012 11:02

    Hai, sa fim seriosi d-na Bitang si dl. Bellu, alaturi de fete sunt artizanii medaliilor obtinute la Londra si a supravietuirii gimnasticii romanesti. Ce-o sa fie de acum incolo, dupa era Ponor, Isbasa si Bellu, numai bunul Dumnezeu stie. Totusi ceva s-a intamplat la nivelul echipei. O felicit pe Catalina pentru puterea de a revini in topul gimnasticii planetare. Merita o retragere en fanfare.
    Asa este, noi de ce nu ne-am aparat sansele, depunand la randul nostru contestatie ?

  • 5. Madi | 08 August 2012 09:28

    Nu e tare ca cea care i-a marit nota e o americanca? Astia sunt tampiti, nu s-a vazut clar ca a avut ditamai ezitarea Raisman? La sol cum au fot departajate?

  • 6. Alexandru | 08 August 2012 08:08

    In sport nu mai exista Jucatori doar Albitri Nesimtiti pusi pe standarde politice...si tot ei cer FairPlay! Felul in care a fost furata Korea la scrima,felul in care au fost josnic punctate fetele Romaniei de la Gimnastica si lista continua doar pe interese politice!

  • 7. gicacontra | 07 August 2012 23:57

    merkel obama si basescu nu pierd cistiga

  • 8. guta | 07 August 2012 23:56

    un nou motiv sa nu votam america sau germania.ei nu pierd

  • 9. test | 07 August 2012 23:42

    Daca era Catalina in locul americancei, nu ca nu i-ar fi ridicat nota ca sa ia medaila, ci i-ai fi scazut-o chiar. Cat timp arbitrii astia vor mai favoriza americanii la gimastica?

  • 10. Ana | 07 August 2012 18:30

    Felicitari Catalina, exercitiul tau a fost superb !!!